aktualności
12 czerwiec 2018
W zgodzie ze sobą, bliżej innych – już za miesiąc

Kolejna edycja treningu interpersonalnego odbędzie się 12-15 lipca. Zapraszamy na to wyjątkowe spotkanie wszystkich, którzy pragną świadomie budować wzbogacające i autentyczne relacje z ludźmi.

 

więcej »

25 kwiecień 2018
Trening interpersonalny – już 12 – 15 lipca!

To jedna z najbardziej efektywnych metod edukacji psychologicznej i wyjątkowe spotkanie dla osób, które pragną lepiej zrozumieć siebie i swoje relacje z innymi.

 

więcej »

16 marzec 2018
Grupy rozwojowe

W maju zapraszamy na kolejne edycje zajęć „Odkryj swoją siłę. Cykl spotkań budujących asertywność” i „Pokochaj siebie. Wzmacniająca grupa rozwojowa dla kobiet”.

 

więcej »

9 luty 2018
W zgodzie ze sobą, bliżej innych.

Już 15-18 lutego zapraszamy na kolejną edycję treningu interpersonalnego. Zostały ostatnie wolne miejsca!

 

więcej »

20 listopad 2017
Trening interpersonalny

Trening interpersonalny to jedna z najbardziej efektywnych metod edukacji psychologicznej. Na kolejną edycję zapraszamy w lutym.

 

więcej »

20 wrzesień 2017
Odkryj swoją siłę. Cykl spotkań budujących asertywność

25 października rusza kolejna edycja rozwojowej grupy poświęconej asertywności. Spojrzymy na nią nie jak na sztukę odmawiania i mówienia NIE innym, tylko mówienia TAK sobie: własnym potrzebom i uczuciom, bez lęku i poczucia winy, z szacunkiem dla siebie i świata.

 

więcej »

21 sierpień 2017
Pokochaj siebie. Wzmacniająca grupa rozwojowa dla kobiet

Szukasz kogoś, kto będzie Cię wspierał i troszczył się o Ciebie? Będzie Cię traktował z sympatią i czułością, pomoże Ci odkryć Twój potencjał i doceni Twoją wartość? Kogoś, z kim nigdy nie będziesz się nudzić i przy kim poczujesz się bezpiecznie? Ktoś taki jest bardzo blisko. Aby go znaleźć po prostu… spójrz w lustro. Uśmiechnij się – patrzy na Ciebie najbliższa Tobie osoba: Ty sama.

18 edycja grupy rusza już 11 września.

 

więcej »

22 czerwiec 2017
W zgodzie ze sobą, bliżej innych

Kolejna edycja treningu interpersonalnego odbędzie się 24 – 27 sierpnia. Zapraszamy na to wyjątkowe spotkanie wszystkich, którzy pragną świadomie budować wzbogacające i autentyczne relacje z ludźmi.

 

więcej »

9 czerwiec 2017
Trening interpersonalny – już 6 – 9 lipca!

To jedna z najbardziej efektywnych metod edukacji psychologicznej i wyjątkowe spotkanie dla osób, które pragną lepiej zrozumieć siebie i swoje relacje z innymi.

 

więcej »

25 kwiecień 2017
Zapraszamy na ćwiczenia z samoakceptacji

Już za dwa tygodnie rusza 17 edycja wzmacniającej grupy rozwojowej dla kobiet „Pokochaj siebie”. Zostały ostatnie wolne miejsca!

 

więcej »